Notice: Undefined index: pro in /usr/home/theomarvee/domains/theomarvee.com/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 40
NANOKONCENTRATY DO JONO-, SONOFOREZY, MEZOTERAPII BEZIGŁOWEJ I MIKROIGŁOWEJ+ ROLLERY

Derma Roller Microneedle Therapy System

Zabieg terapii mikroigłowej ma na celu wywołanie mikrouszkodzeń w strukturze skóry. W ten sposób uruchamiają się naturalne mechanizmy naprawcze naskórka a równocześnie następuje stymulacja produkcji kolagenu i elastyny, co daje efekt odmłodzenia oraz zmniejszenia zmarszczek i bruzd, a także rozstępów. Skóra stopniowo staje się grubsza, wygładzona i bardziej napięta, a dzięki tworzeniu się mikrokanalików, wprowadzane preparaty wnikają znacznie głębiej. Ze względu na to, że tylko 1% substancji aktywnych zawartych w kosmetykach dociera do skóry właściwej, zastosowanie dermarollera jest wręcz wskazane, zwiększa on wchłanianie substancji aktywnych nawet do 50%. Roller posiada 192 igły wykonane z dobrze tolerowanego przez skórę tytanu. Igły o długości 0,75 lub 1,5 są na tyle cienkie, że w przypadku stosowania zgodnie z zaleceniami, nie dają trwałych uszkodzeń skóry.

Mezoterapia mikroigłowa może być łączona z peelingiem kawitacyjnym, mikrodermabrazją lub peelingami chemicznymi.

Wybór długości igieł należy dostosować do rodzaju i wrażliwości skóry, pożądanego efektu oraz okolicy zabiegowej.

0,75mm - stosujemy w przypadku zabiegów odmładzających, poprawy struktury skóry, owalu twarzy, spłyceniu zmarszczek

1,5mm  -  stosujemy w przypadku intensywnych zabiegów przeciwzmarszczkowych, spłycenia bruzd, blizn i rozstępów oraz niwelowania cellulitu.

Nanokoncentraty to ampułki do pielęgnacji twarzy o niespotykanej wcześniej w kosmetyce koncentracji aktywnych nano składników. Mogą być wprowadzane manualnie a także przy pomocy urządzeń do jono- i sonoforezy, urządzeń do mezoterapii bezigłowej jak i mikroigłowej.

NANOKONCENTRATY DO JONO-, SONOFOREZY, MEZOTERAPII BEZIGŁOWEJ I MIKROIGŁOWEJ+ ROLLERY Znaleziono 6 produktów.

Showing 1 - 6 of 6 items

© 2016-2022 Théo Marvée. Created: Green64