Notice: Undefined index: pro in /usr/home/theomarvee/domains/theomarvee.com/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 40
ACISOFT

Badania przeprowadzane zarówno w medycynie jak i kosmetologii wykazały zbawienny wpływ alfahydroksykwasów na skórę. Poprawiają one stan skóry suchej i skłonnej do zmarszczek a także przyczyniają się do zwalczania wielu problemów skórnych jak rybia łuska, trądzik pospolity, znamiona, przebarwienia a ich niskie stężenia w preparatach pływają na wzrost nawilżenia skóry.

Stosowanie kwasów owocowych datuje się na koniec XVIII, początek XIX wieku. Już wtedy kobiety używały wina do przemywania twarzy a nasze prababki stosowały serwatkę, oraz domowe mikstury z jabłek czy żurawiny gdyż zauważyły, iż po ich użyciu skóra stawała się miękka, gładka, jaśniejsza, aksamitna w dotyku i po prostu młodsza. To nie w pełni świadome stosowanie kwasów AHA zawartych w tych produktach przyczyniło się do tego, iż na początku lat siedemdziesiątych XX wieku dr Eugene Van Scott i dr Ruey Yu przeprowadzili badania i odkryli, że alfahydroksykwasy dają nowe możliwości terapeutyczne w leczeniu wielu schorzeń skóry.

Kwasy AHA mają właściwość rozluźniania warstwy korneocytowej naskórka i ułatwiają jego złuszczanie się. Stymulacja tego procesu powoduje, iż zostają pobudzone procesy produkcji kolagenu i elastyny co sprawia, iż skóra odzyskuje swój młodzieńczy wygląd.

Korzystając z technologicznie zaawansowanych nowości z zakresu kosmetyki estetycznej firma Théo Marvée przedstawia Państwu produkty z linii AciSoft będące doskonałym uzupełnieniem kwasów z linii Striva-Derm – 70% owocowych Striva-Derm ASP, 40% migdałowego Striva-Derm MDL oraz 35% pirogronowego Striva-Derm PRV.

ACISOFT Znaleziono 2 produktów.

Showing 1 - 2 of 2 items

© 2016-2022 Théo Marvée. Created: Green64