Notice: Undefined index: pro in /usr/home/theomarvee/domains/theomarvee.com/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 40
MANI THERAPIE

Dłonie – to one często jako pierwsze zdradzają nasz wiek ale to także dzięki nim od urodzenia poznajemy świat i dzielimy się uczuciami. To one służą nam do okazywania emocji i do pracy. Dłonie są najbardziej narażone na czynniki zewnętrzne: niekorzystne warunki pogodowe a także wszelkiego rodzaju kontakt ze środkami powierzchniowo czynnymi (mydła, płyny do mycia naczyń, proszki do prania, itp.). O nich też często zapominamy w naszych codziennych zabiegach pielęgnacyjnych traktując je po macoszemu. A przecież są tak ważne.

Skóra dłoni różni się od skóry na pozostałych częściach ciała. Ma niewielką ilość gruczołów łojowych a także podskórnej tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie zaburzona jest funkcja nawilżenia i natłuszczenia dłoni co skutkuje przyspieszonym procesem starzenia.

Théo Marvée wychodząc naprzeciw tym problemom przedstawia linię do pielęgnacji dłoni Mani Thérapie. Bogactwo składników sprawi, że dłonie odzyskają swój młodzieńczy wygląd, staną się naszą wizytówką i powodem do dumy. Produkty zawierają innowacyjny kompleks:

Polyplant Fruits - roślinny kompleks zawierający ekstrakty z owoców: maliny, jabłka, brzoskwini, kiwi, papai, ogórka i truskawek o właściwościach anti-age, zmiękczających oraz wpływających na zwiększenie nawilżenia. Zawartość kwasu askorbinowego oraz cytrynowego wpływa na hamowania enzymu tyrozynazy a tym samym nadaje preparatowi właściwości rozjaśniające. Dzięki zawartości węglowodanów oraz kwasów AHA kompleks wpływa na regulowanie transepidermalnej utraty wody oraz na stymulowanie regeneracji komórkowej

MANI THERAPIE Znaleziono 4 produktów.

Showing 1 - 4 of 4 items

© 2016-2022 Théo Marvée. Created: Green64