Notice: Undefined index: pro in /usr/home/theomarvee/domains/theomarvee.com/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 40
MONO PEEL

Klienci decydują się na zabiegi chemicznego złuszczania skóry, aby poprawić jej strukturę, zwalczyć oznaki starzenia, zmiany trądzikowe, blizny, przebarwienia i przywrócić cerze świeży, promienny wygląd. Peelingi chemiczne są bardzo efektywnym sposobem na osiągnięcie takich rezultatów. Firma Théo Marvée przedstawia Państwu kwasy o sile kwasów medycznych Mono- Peel. Zastosowanie wysokich stężeń i niskiego pH, jest gwarancją ich intensywnego działa.

Kwas Glikolowy - to jeden z najczęściej stosowanych alfa-hydroksykwasów, bardzo popularny ze względu na niewielki rozmiar cząsteczki. Pozyskiwany jest z trzciny cukrowej, rozpuszcza się w wodzie i ma dużą zdolność do penetracji transepidermalnej. Hamuje on aktywność enzymów odpowiedzialnych za spójność korneocytów, zwiększa ilość kolagenu i podnosi poziom GAG w warstwie brodawkowej skóry, dzięki czemu zwiększa poziom jej nawilżenia.

Kwas Mlekowy - należy do grupy alfa-hydroksykwasów o działaniu złuszczającym, nawilżającym i przeciwstarzeniowym. Głównymi źródłami tego kwasu są kwaśne mleko, maślanka, jogurt, kiszonki. Jest on jedną z głównych składowych NMF, który odpowiada za prawidłowe nawodnienie naskórka. Posiada właściwości higroskopijne, rozjaśniające i przeciwbakteryjne. Stymuluje produkcję ceramidów w skórze, uszczelniając w ten sposób barierę lipidową naskórka, zmniejszając utratę wody i poprawiając nawilżenie skóry. Pobudza produkcję kolagenu, powodując zwiększenie grubości i wzmocnienie skóry właściwej, podnosi też poziom glikozaminoglikanów.

MONO PEEL Znaleziono 6 produktów.

Showing 1 - 6 of 6 items

© 2016-2022 Théo Marvée. Created: Green64