Notice: Undefined index: pro in /usr/home/theomarvee/domains/theomarvee.com/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 40
RETIVAGE

Upływ czasu, stres, zanieczyszczenie, promieniowanie UV to czynniki,które mają negatywny wpływ na wygląd naszej skóry. Od wieków staramy się przeciwdziałać im aby przywrócić naszej twarzy młodzieńczy i zdrowy wygląd.

Retinol - to witamina A, która została odkryta jako pierwsza spośród wszystkich witamin, dzięki czemu jest bardzo dobrze przebadana. Ceniona ze względu na niezwykle szerokie spektrum działania potrafi wygrać walkę ze zmarszczkami, przebarwieniami, bliznami, a także trądzikiem. Reguluje proces keratynizacji, stymuluje syntezę kwasu hialuronowego, produkcję kolagenu i elastyny oraz hamuje działanie wolnych rodników. Dzięki temu składnikowi, nasza skóra staje się jędrniejsza, bardziej wygładzona, rozjaśniona, grubsza, mniej wrażliwa. Istotny jest dobór odpowiedniego stężenia, tak aby uzyskać optymalne rezultaty, a przy tym nie narazić się na skutki uboczne: pieczenie, zaczerwienienie, nadmierne złuszczenie.

Adenozyna - to składnik budulcowy ludzkiego DNA – jeden z najskuteczniejszych związków o działaniu przeciwzmarszczkowym. Jego rewelacyjne właściwości odmładzające zostały potwierdzone przez badania naukowe prowadzone przez uczonych z Massachusetts Medical School. To również jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie i najcenniejszych składnik wykorzystywany w kosmetyce. Adenozyna regeneruje skórę poprzez syntezę kolagenu i elastyny a jednocześnie blokuje rozpad siateczki kolagenowej sprawiając, że twarz staje się młodsza, napięta i wygładzona.

Bajkalina - to substancja pozyskiwana z tarczycy bajkalskiej – zioła od wieków cenionego w medycynie Dalekiego Wschodu. Jej nietypowe działanie przeciwzmarszkowe polega na oddziaływaniu na telomery fibroblastów, co hamuje starzenie komórkowe i przywraca aktywność typową dla komórek o około 10 lat młodszych. Mechanizm ten przekłada się na zwiększenie elastyczności i jędrności skóry. Flawony zawarte w tarczycy bajkalskiej mają także właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne oraz działają jak przeciwutleniacze, powodując zmniejszenie się widoczności zmarszczek. Bajkalina jest także naturalnym filtrem UVA i UVB oraz hamuje działanie tyrozynazy działając rozjaśniająco na skórę.

RETIVAGE Znaleziono 6 produktów.

Showing 1 - 6 of 6 items

© 2016-2022 Théo Marvée. Created: Green64