Hot- Anti-Pollution Mask 1000ML

New product

Maska algowa przeznaczona dla cery narażonej na działanie agresywnych czynników zewnętrznych takich jak smog, zanieczyszczenia, promieniowanie UV, widzialne w tym również niebieskie.

More details

produkt dostępny tylko w ofercie profesjonalnej

Więcej informacji

Maska algowa przeznaczona dla cery narażonej na działanie agresywnych czynników zewnętrznych takich jak smog, zanieczyszczenia, promieniowanie UV, widzialne w tym również niebieskie. Zawiera aktywny węgiel, który w połączeniu z formułą umożliwiającą aplikację na ciepło otwiera pory skórne, efektywnie absorbuje i wiąże zanieczyszczenia oraz toksyny. Łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia i rumień jednocześnie wzmacniając odporność skóry. Zapobiega fotostarzeniu oraz powstawaniu wolnych rodników i neutralizuje ich prozapalną aktywność. Najwyższej jakości alginat dostarcza cennych makro i mikroelementów, protein, witaminy i polisacharydów regenerujących i uszczelniających barierę naskórka. Olej słonecznikowy i ekstrakt z kawioru nawilżają, stymulują syntezę włókien podporowych, spłycając zmarszczki i odmładzając skórę. Synergia starannie dobranych komponentów chroni przed niekorzystnym wpływem zanieczyszczonego środowiska oraz zapobiega powstawaniu stanów zapalnych przyspieszających proces starzenia /inflammaging/.

Sposób użycia: Połączyć 15 g proszku z 50 ml wody o temperaturze do 45°C lub 20°C, mieszać do uzyskania gładkiej konsystencji i nałożyć na wybrany obszar zabiegowy. Pozostawić na minimum 15-20 minut, następnie usunąć w całości. W przypadku połączenia z ciepłą wodą czas tężenia maski ulega wydłużeniu.

20 innych produktów w tej samej kategorii:

© 2016-2022 Théo Marvée. Created: Green64