G-LACTON ACID SERUM 30ML

New product

Spektakularne serum kwasowe na bazie innowacyjnych składników.

More details

produkt dostępny tylko w ofercie profesjonalnej

Więcej informacji

Spektakularne serum kwasowe na bazie innowacyjnych składników, o silnych właściwościach nawilżających, łagodzących i odmładzających, stanowiące świetną alternatywę dla osób, które nie tolerują innych kwasów hydroksylowych.
Glukonolakton należy do grupy polihydroksykwasów. Występuje naturalnie w skórze, gdzie powstaje w wyniku przemian metabolicznych glukozy na poziomie komórkowym.
Polecany szczególnie do pielęgnacji skóry bardzo wrażliwej, alergicznej, zwiotczałej z zaburzoną gospodarką wodną. Zalecany do stosowania przy trądziku pospolitym i różowatym, atopowym zapaleniu skóry, egzemach. Kwas ten pomaga także w likwidacji przebarwień, przy czym nie zwiększa wrażliwości skóry na promieniowanie UV i dlatego może być stosowany latem.

Dodatkowo serum zostało wzbogacone o 2 fenomenalne składniki:
Eskulinę – związek pozyskiwany z kasztanowca zwyczajnego o silnych właściwościach łagodzących, likwidujących zaczerwienienia skóry i uszczelniających naczynka krwionośne.
Ektoinę – aminokwas chroniący skórę przed przyspieszonym procesem starzenia spowodowanym przewlekłymi stanami zapalnymi, a także promieniowaniem UV. Wykazuje działanie przeciwalergiczne, uspokajające i nawilżające.
Sposób użycia: Nałożyć cienką warstwę serum po wcześniejszym oczyszczeniu skóry. Pozostawić przez 5 minut do zaschnięcia a następnie zmyć.

5 innych produktów w tej samej kategorii:

© 2016-2022 Théo Marvée. Created: Green64