HOLISTIQUE SYNERGIC CREAM 50ML

New product

Unikatowy krem anti-aging przeznaczony dla skór wymagających dogłębnej pielęgnacji. zawierający różne formy kwasu hialuronowego, MG60, Prodhyhem o2bio , AC Hexapeptide 1PF , Luminescine ,Glyacid ECO oraz oleje śliwkowy i z baobabu.

More details

149,00 zł

Więcej informacji

Krem Liftingujący „” to innowajcyjny preparat anti-aging przeznaczony dla skór wymagających dogłębnej pielęgnacji. Stworzony z myślą o dojrzałych cerach z widocznymi oznakami fotostarzenia. Wyjątkowe właściwości napinająco -wygładzające kremu stanowią skuteczne rozwiązanie liftingu skóry oraz przywracają młodzieńczy blask w krótkim czasie. Synergia różnych rodzajów kwasu hialuronowego z kompelskami nawilżającymi (niskocząsteczkowy, wysokocząsteczkowy oraz OLiGO, MG60 , Glicacid ECO i Glycohyal LW )zapewnia natychmiastowe nawilżenie, regenerację oraz poprawę elastyczności skóry i wypełnienie zmarszczek. Połączenie zbawiennych dla skóry oleji: z baobabu, śliwkowego, jojoba z masłami: moringa i shea efektywnia odżywia i poprawia kondycję skóry. Preparat zawiera również peptyd typu „botoks like” odpowiedzialny za rozluźnienie napięcia mięśniowego, dzięki czemu skóra odzyskuje młodzieńcze kontury i widocznie się wygładza. Ponadto zawiera Prodyhyhem o2bio - ekstrakt z pąków czarnej porzeczki o właściwościach dotleniających i energetyzujących. Za sprawą ekstraktu z dziewanny – pierwszego naturalnego składnika aktywnego opartego na zjawisku luminescencji przepięknie rozświetla skórę, nadając jest blask i zdrowy wygląd.

Sposób użycia: Niewielką ilość kremu nanieść na twarz, szyję i dekolt. Wmasować ruchami okrężynymi do pełnej absorbcji. W kuracji domowej polecany jako krem na dzień i na noc.

29 innych produktów w tej samej kategorii:

© 2016-2022 Théo Marvée. Created: Green64