Révélation ReprisAge Threads-1 opakowanie

New product

Nieinwazyjne, liftingujące, rewitalizujące nici uzyskane w procesie biotechnologicznym mające zdolność infuzji aminokwasów z jedwabiu, kolagenu oraz peptydów w skórę w celu wypełnienia zmarszczek.

More details

produkt dostępny tylko w ofercie profesjonalnej

Więcej informacji

Nieinwazyjne, liftingujące, rewitalizujące nici uzyskane w procesie biotechnologicznym mające zdolność infuzji aminokwasów z jedwabiu, kolagenu oraz peptydów w skórę w celu wypełnienia zmarszczek. Wyjątkowa formuła daje efekt natychmiastowego odmłodzenia skóry a także poprawia jej gęstość i napięcie. Stanowią one bezbolesną alternatywę do liftingu twarzy, nici PDO oraz zastrzyków z botoksu.

Zawierają:

- Ekstrakt z jedwabiu – ekstrakt stanowiący połączenie 2 białek: fibroiny i serycyny. Fibroina składa się z aminokwasów odpowiedzialnych za wiązanie i utrzymywanie wody w głębokich warstwach skóry oraz polipeptydów posiadających właściwości błonotwórcze i wypełniające. Serycyna, potocznie zwana klejem jedwabnym zespala włókna fibroinowe, działa antybakteryjnie i silnie wygładzająco.

- Bird’s Nest Extract - oczyszczony ekstrakt ze śliny z jaskółczych gniazd jadalnych, bogaty w aminokwasy i kwas sjalowy. Aminokwasy doskonale regenerują i odżywiają skórę, natomiast kwas sjalowy zapewnia skórze długotrwałe i głębokie nawilżenie oraz zapobiega jej przesuszeniu.

- Hydrolizowany jedwab i kolagen- doskonale uelastyczniają, wygładzają i nawilżają tworząc na skórze film hamujący transepidermalną ucieczkę wody przez naskórek, a także przyspieszają regenerację.

- GHK-CU Peptide (tripeptyd miedzi) – to małe fragmenty białek, znane jako glicylo-L-histydylo- L-lizyna (GHK), które dobrze łączą się z enzymami miedzi. Symulują one produkcję kolagenu i zwiększają elastyczność skóry, a także działają jako przeciwutleniacz. Rewelacyjnie usuwają drobne linie i zmarszczki oraz rozszerzone pory.

Ponadto nici zawierają wąkrotkę azjatycką stymulującą i przyspieszającą odnowę komórkową oraz działającą silnie przeciwzapalnie.

Opakowanie: 10x12 sztuk

1 inny produkt w tej samej kategorii:

© 2016-2022 Théo Marvée. Created: Green64