PEEL DE MER 350g

New product

Solny, enzymatyczny regenerujący peeling do stóp.

More details

70,00 zł

Więcej informacji

Solno – enzymatyczny peeling do stóp - Peel De Mer - solny peeling do stóp o właściwościach regenerujących i nawilżających. Usuwa zgrubiałą i zrogowaciałą skórę stóp, dzięki czemu ułatwia wchłaniane aktywnych składników i wzmacnia intensywność działania stosowanych kosmetyków. Zawiera kompleksy:
- Trikenol – wyjątkowy kompleks składający się z naturalnych ekstraktów: koncentratu manuka, wierzby i kwasu salicylowego, mający działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne. Charakteryzuje się wysoką zawartością flawonoidów i protein, które przywracają fizjologiczną równowagę skóry, poprawiają poziom wilgoci i stymulują jej funkcje - uelastyczniają, wygładzają i nawilżają skórę.
- Hydromanil - oligosacharyd z drzewa Tara. Roślinny kompleks, który dzięki swojej innowacyjnej strukturze i technologii produkcji, jest nowoczesnym, aktywnym składnikiem nawilżającym, działającym jako system zaopatrywania skóry w małe cząsteczki substancji nawilżających, co w rezultacie daje nam nawilżanie natychmiastowe jak i długotrwałe. Ponadto reguluje proces złuszczania naskórka, eliminuje zgrubienia, a co za tym idzie pozostawia warstwę rogową spójną I elastyczną.
Peeling zawiera także olej z awokado, olej ze słodkich migdałów, witaminy C i E, glicerynę o działaniu regenerującym i natłuszczającym, a także bromelinę i papainę - enzymy, które, rozpuszczają połączenia pomiędzy martwymi komórkami naskórka, powodując złuszczanie, rozjaśnienie, odświeżenie i wygładzenie skóry. Ponadto zawiera Mannitol, naturalny alkohol cukrowy, który wykazuje działanie bakteriostatyczne, reguluje pracę gruczołów łojowych, nawilża.

Sposób użycia: Na oczyszczoną skórę stóp nałożyć peeling i delikatnie masować, następnie zwilżyć stopy w celu aktywacji enzymów i zawinąć je na 10 minut w folię. Zmyć letnią wodą.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

© 2016-2022 Théo Marvée. Created: Green64