BIOX ESSENCE 30ML

New product

Waterfall BiOx Essence – profesjonalna esencja o lekkiej, wodnej konsystencji, która doskonale nawadnia przesuszoną skórę i ułatwia penetrację składników aktywnych w głąb skóry, zwalcza efekty promieniowania elektromagnetycznego i dotlenia.

More details

produkt dostępny tylko w ofercie profesjonalnej

Więcej informacji

Waterfall BiOx Essence – profesjonalna esencja o lekkiej, wodnej konsystencji, która doskonale nawadnia przesuszoną skórę i ułatwia penetrację składników aktywnych w głąb skóry, zwalcza efekty promieniowania elektromagnetycznego i dotlenia. Zawiera:

- Optim Hyal™ – bioferment zawierający glikokiny- oligosacharydy acetylowanych kwasów glukoronowych o strukturze podobnej do fragmentów kwasu hialuronowego. Wygładza zmarszczki, nawilża powierzchnię skóry oraz zwiększa jej elastyczność i odporność. Stymuluje neosyntezę kwasu hialuronowego i pomaga utrzymywać go na odpowiednim poziomie.

Early Boost - składnik oparty na taurynie pochodzenia roślinnego o wyjątkowym działaniu energetyzującym. Otrzymywany z czerwonej algi - Jania Rubens. Stymuluje syntezę ATP o + 50%, wspomaga wzrost fibroblastów. Działa restrukturyzująco i opóźnia tworzenie się zmarszczek. Zapewnia błyskawiczne nawilżenie skóry i redukuje pierwsze oznaki starzenia po 28 dniach stosowania.

- Elix-Ir™ – kompleks zabezpieczający skórę przed procesem Infra’Agingu otrzymywany z rdestu. Chroni skórę przed negatywnym działaniem promieniowanie elektromagnetycznego, przeciwdziała wpływowi promieniowania IR oraz UV.

Ponadto zawiera nawilżający kwas hialuronowy, antyoksydacyjny ekstrakt z miłorzębu i borówki i odżywczy ekstrakt z arbuza.

Sposób użycia: Nanieść na obszar skóry objęty zabiegiem około 3ml esencji i wmasować lub wprowadzić za pomocą aparatury (jonoforezą, sonoforezą, urządzeń do mezoterapii bezigłowej lub mikroigłowej – dermapen, roler)

6 innych produktów w tej samej kategorii:

© 2016-2022 Théo Marvée. Created: Green64