STRIVA-DERM ASP 50ml

New product

70% serum kwasowe (owocowe + pirogronowy, azelainowy i salicylowy) pH 1,5

More details

produkt dostępny tylko w ofercie profesjonalnej

Więcej informacji

SyneRgniczne połączenie kwasów glikolowego, mlekowego, cytrynowego z azelainowym, pinogronowym i salicylowym, o niskim pH, dało wyjątkowo silne działanie serum 70% 
o szczególnych właściwościach złuszczających i pielęgnujących. Działanie preparatu Striva Derm ASP ma wpływ na regulację odnowy komórkowej skóry, poprzez usunięcie zbędnych zrogowaciałych komórek naskórka, dzięki czemu poprawie ulega struktura i koloryt skóry, a co za tym idzie- zwiększa się skuteczność działania innych preparatów kosmetycznych- skóra przygotowana kwasami lepiej absorbuje składniki aktywne zawarte w kremach. Kwasy zawarte w preparacie zapewniają lepsze nawodnienie skóry, a ponadto użycie ich w wysokim stężeniu i zastosowanie niskiego pH wpływa na skórę właściwą przyczyniając się do poprawy produkcji kolagenu i elastyny. Składniki preparatu wpływają na odblokowywanie porów i mają działanie antybakteryjne, dzięki czemu zapobiegają tworzeniu ognisk zapalnych, czyli wszelkiego rodzaju wyprysków i zaskórników. Pomocne są także w przypadku przebarwień i niewielkich blizn potrądzikowych, spłycają drobne zmarszczki powierzchniowe i poprawiają elastyczność skóry.

Sposób użycia: Na wcześniej oczyszczoną skórę nanieść niewielką ilość (około 2 ml) preparatu Striva-Derm ASP. W przypadku dwóch pierwszych zabiegów i skór wrażliwych na działanie kwasów usunąć po upływie 2–4 minut za pomocą wody. W przypadku serii zabiegów działanie preparatu można przedłużyć do 8–10 minut wykonując trzeci i kolejne zabiegi. Preparat należy zmyć kilkukrotnie. Preparat Striva-Derm ASP należy stosować w odstępach nie krótszych niż 2 tygodnie.

9 innych produktów w tej samej kategorii:

© 2016-2022 Théo Marvée. Created: Green64